2022

     

    Elitní mužské družstvo hrálo v roce 2022 stejně jako v předchozích letech I. třídu okresní soutěže pro neregistrované hráče nazvané Davis Cup a stalo se jejím vítězem.

     

    1. kolo   TK H. TÝN A vs SLAVOJ KOLOVEČ   3:0

    Rathousky-Hruška L. 6/2,6/3, Barnáš-Kufner 6/3,6/3, Šaloun-Hruška L. 6/2,6/4

     

    2. kolo   TJ SPARTAK KLENČÍ vs TK H. TÝN A   2:3

    Hána-Rathousky L. 2/6,1/6, Kubec-Šaloun 6/0,6/3, Smazal,Varta-Šaloun,Lukášek 0/6,2/6, Hána-Barnáš 4/6,6/1,6/1, Řezníček-Rathousky 2/6,1/6

     

    3. kolo   TK H. TÝN A vs HOLÝŠOV B   3:0

    Rathousky-Lampa 6/3,6/1, Barnáš-Zdychynec 6/1,6/1, Rathousky, Bartnáš-Lampa, Zdychynec 6/2, 7/6 (7/4)

     

    4. kolo   SK ŠUMAVA DOMAŽLICE D vs TK H. TÝN A    1:3

    Drozda-Rathousky 5/7,5/7, Hůtta-Šaloun 3/6,7/5,(1/10), Drozda-Barnáš 6/0,6/3, Hůtta-Rathouský 1/6,4/6

     

    5. kolo    HLOHOVČICE vs TK HORŠOVSKÝ TÝN A   0:3

    Majer-Barnáš 4/6,2/6, Mandík P.-Rathousky 0/6,2/6, Mandík, Majer-Lukášek, Šaloun 6/0,1/6,1/6

     

    Konečná tabulka:

    1. TK H. TÝN A 10
    2. SK ŠUMAVA DOMAŽLICE D 9
    3. SLAVOJ KOLOVEČ 7
    4. TJ SPARTAK KLENČÍ p/Č 6
    5. HLOHOVČICE 5
    6, HOLÝŠOV B 5

     

     

     

    2021

    Soutěž se hrála stejně jako v předešlém roce kvůli pandemii COViD ve zkrácené podobě ve formě pavouka:

    DavisCup I. třída - kompletní pavouk 2021 s výsledky

     

     

    2020

    Soutěž se hrála kvůli pandemii COViD ve zkrácené podobě ve formě pavouka:

    DavisCup I. třída - kompletní pavouk 2020 s výsledky

     

    30.5.   Poběžovice B - TK Horšovský Týn A    0:3

                 (Kuneš - Šaloun 2:6 4:6; Kraml - Rathouský 7:6 3:6 2:6; Kuneš, Kraml - Šaloun, Lukášek 6:7 0:6) 

    6.6.     TK Horšovský Týn A - Slavoj Koloveč      3:2

                  (Rathouský – Hájek 6:1 6:2; Barnáš H. – Hruška Lad. 1:6 1:6; Šaloun, Lukášek – Hájek, Hruška J. 4:6 3:6;

                    Rathouský – Hruška Lad. 6:0 6:3; Šaloun – Hruška Lukáš 6:4 6:1)

    13.6.    VÍTĚZNÉ FINÁLE   TK Horšovský Týn A - Sokol Babylon A      3:2

                   (Šaloun – Duba 6:1 3:6 3:6; Rathouský – Novák 6:4 6:1; Lukášek, Barnáš – Novák, Duba 6:2 4:6 3:6;

                     zbylé singly Babylon skreč)

     

    Konečná tabulka I. třídy:
    1. Horšovský Týn A
    2. Babylon A
    3. Koloveč
    4. Hlohovčice
    5. Holýšov B
    6. Jekyll&Hyde
    7. Staňkov A
    8. Poběžovice B

     

     

    2019

     

    Elitní mužské družstvo hrálo stejně jako v předchozích letech I. třídu okresní soutěže pro neregistrované hráče nazvané Davis Cup. Po vítězstvích v minulých ročnících to po skreči zápasu 6. kola s A-týmem Babylonu z důvodu zdravotní indispozice klíčových hráčů a neochoty babylonských zápas přeložit nevyšlo, přesto je druhé místo v tabulce výborný výsledek.

     

    1.kolo    Hlohovčice - Horšovský Týn A                         0:4
    2.kolo    Horšovský Týn A - Šumava Domažlice D       5:0
    3.kolo    Horšovský Týn A - Jekyll&Hyde Domažlice    3:0               
    4.kolo    Staňkov A - Horšovský Týn A                          0:3
    5.kolo    Horšovský Týn A - Koloveč                              4:1
    6.kolo    Babylon A - Horšovský Týn A                          skreč H. Týn
    7.kolo    Horšovský Týn A - Holýšov B                          3:0

     

    Konečná tabulka po 7 kolech:

    1. Sokol Babylon A 7 7 0 28:5 14
    2. TK Horšovský Týn A 7 6 1 22:6 13
    3. TJ Holýšov B 7 4 3 20:15 11
    4. TK Hlohovčice 7 4 3 18:16 11
    5. Slavoj Koloveč 7 3 4 15:17 10
    6. Jekyll&Hyde Domažlice 7 3 4 14:17 10
    7. SK Staňkov A 7 1 6 8:25 8
    8. SK Šumava Domažlice D 7 0 7 5:29 7