Náš klub v letním období (obvykle od dubna do září) využívá 2 vlastní antukové kurty v Plzeňské ulici. Cílem členů tenisového oddílu už při jejich budování v roce 2005 ještě pod hlavičkou TJ Dynamo bylo poskytnout sportoviště široké veřejnosti a ne jen několika vyvoleným. I nově vzniklý klub bude v této tradici samozřejmě pokračovat a na kvalitním povrchu nabízíme rekreačním hráčům možnost zdravého pohybu i v pokročilém věku (samozřejmě za úplatu).

  První novinkou pro letošní rok je na podzim vybudovaná tréninková zeď v rohu kurtů před klubovnou umožňující trénink bez potřeby tréninkového partnera.

  Druhou novinkou je KAMERA sledující kurty, jejíž primární funkcí je získání informace o jejich aktuální obsazenosti.

  Pravidla pro vstup na kurty, ceny, podmínky hraní na kurtech a provozní řád klubovny na letošní rok naleznete v sekci DOKUMENTY. Pro objednávky pronájmu kurtů pro nečleny prosím volejte 602 194 082 (p. Hubata).

   

  Věhlas našich kurtů se donesl dokonce až k jednomu z nekorunované čtveřice králů současného tenisu (společně s Rafaelem Nadalem, Novakem Djokovičem a Andy Murraym) Rogeru Federerovi. Koukněte se ostatně na jeho rozhovor s komentátorem České televize Tomášem Budkou natočeným během Laver Cupu 2017 a uvidíte a uslyšíte sami  :-D.

   

  V zimním období, kdy jsou antukové kurty mimo provoz, dospělí netrénují (tedy pokud si nedomluví individuálně hraní v některé z tenisových více či méně vzdálených hal), děti trénují "v azylu" v tělocvičně ZŠ.

   


   

  Na této mapce vidíte, kde sportoviště, na němž trénujeme a hrajeme zápasy, ale také zimní azyl pro děti najdete:

  (po kliknutí na mapku se vám otevře tato oblast a info o obou sportovištích na serveru Mapy.cz)

   

  Mapka sportovišť, kde nás můžete najít na trénincích a zápasech